Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Always
be: Заўжды

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
