Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Edit
bg: Редактирай

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: View
bg: Прегледай

en: Created
bg: Създадено

en: Authored by
bg: Написано от

en: Plain text
bg: Обикновен текст
