Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Name
bn: নাম

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন
