Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Always
el: Πάντα

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Open in new window
el: Άνοιγμα σε νέο παράθυρο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
