Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Daily
eo: Ĉiutage

en: Weekly
eo: Ĉiusemajne

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: Authored by
eo: Verkita de
