Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Daily
fi: Päivittäin

en: Weekly
fi: Viikoittain

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Always
fi: Aina

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Plain text
fi: Puhdas teksti

en: Front Page
fi: Etusivu

en: Open in new window
fi: Avaa uudessa ikkunassa

en: Once
fi: Kerran

en: Changed
fi: Muuttunut

en: All Pages
fi: Kaikki sivut

en: Never (off)
fi: Ei koskaan (pois päältä)

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: The path "@path" is not valid.
fi: Polku "@path" ei ole kelvollinen.
