Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Content
ja: コンテンツ

en: Group
ja: グループ

en: Edit
ja: 編集

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: None
ja: なし

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Created
ja: 作成

en: Always
ja: 必須

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Plain text
ja: プレーンテキスト

en: Front Page
ja: フロントページ

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: Open in new window
ja: 新しいウィンドウで開く

en: Changed
ja: 変更済

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
