Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор
