Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា
