Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Always
kn: ಯಾವಾಗಲೂ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
