Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن
