Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Always
lt: Visada

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Changed
lt: Pakeista
