Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Edit
lv: Labot

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Always
lv: Vienmēr

en: Authored by
lv: Autors

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Changed
lv: Labots
