Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Daily
mn: Өдөр тутмын

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Plain text
mn: Энгийн текст
