Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Plain text
nn: Rein tekst
