Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Group
pt: Grupo

en: Edit
pt: Editar

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: None
pt: Nenhum

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: View
pt: Ver

en: Created
pt: Criado

en: Always
pt: Sempre

en: Authored by
pt: Escrito por

en: Plain text
pt: Texto puro

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: Open in new window
pt: Abrir em uma nova janela

en: Once
pt: Uma vez

en: Changed
pt: Alterado

en: Publishing status
pt: Status de publicação

en: The time that the entity was created.
pt: A hora em que a entidade foi criada.

en: The time that the entity was last edited.
pt: A hora em que a entidade foi editada pela última vez.
