Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Edit
ru: Редактировать

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: None
ru: Нет

en: Weight
ru: Вес

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Always
ru: Всегда

en: Authored by
ru: Автор

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Front Page
ru: Главная

en: Redirect
ru: Переадресация

en: Open in new window
ru: Открыть в новом окне

en: Once
ru: Когда

en: Changed
ru: Изменение

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Full screen
ru: Во весь экран

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
