Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Edit
sv: Redigera

en: Daily
sv: Dagligen

en: Weekly
sv: Veckovis

en: None
sv: Ingen

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Always
sv: Alltid

en: Authored by
sv: Författad av

en: Plain text
sv: Ren text

en: Front Page
sv: Startsida

en: Redirect
sv: Omdirigera

en: Open in new window
sv: Öppna i ett nytt fönster

en: Once
sv: En gång

en: Changed
sv: Ändrad

en: All Pages
sv: Alla sidor

en: Never (off)
sv: Aldrig (avstängd)

en: How often should visitors see the splash page?
sv: Hur ofta skall besökare se poppuppsidan?

en: Window/Box size
sv: Storlek på Fönster/Ruta

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The path "@path" is not valid.
sv: Sökvägen "@path" är inte giltig.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
