Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Edit
te: మార్చు

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Always
te: ఎల్లప్పుడూ

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం
