Splashify (8.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Edit
uk: Редагувати

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Always
uk: Завжди

en: Authored by
uk: Автор

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Front Page
uk: Головна сторінка

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Once
uk: Одноразово

en: Changed
uk: Змінено

en: All Pages
uk: На всі сторінках

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Full screen
uk: Повноекранний

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
