Splide (1.0.0) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Focus
he: פוקוס

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Group
he: קבוצה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Configure
he: הגדרות

en: Options
he: אפשרויות

en: All
he: הכל

en: Throttle
he: מצערת

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Navigation
he: ניווט

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Randomize
he: להפוך לאקראי

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Installed
he: מותקן

en: Duplicate
he: שכפול

en: Interval
he: מרווח

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: Skin
he: עיצוב

en: Direction
he: כיוון

en: Pause
he: עצירה

en: Per page
he: לדף

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: Pagination
he: דפדוף

en: Fixed width
he: רוחב קבוע
