Splide (1.0.3) - en to hu translation catalogue (58 entries)

en: Focus
hu: Fókusz

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Main
hu: Fő

en: ID
hu: Azonosító

en: Configure
hu: Beállít

en: Options
hu: Lehetőségek

en: All
hu: Mind

en: Custom
hu: Egyéni

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Padding
hu: Belső margó

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Randomize
hu: Véletlenszerű

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Installed
hu: Telepített

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Interval
hu: Időköz

en: Intersection
hu: Kereszteződés

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Classes
hu: Osztályok

en: Skin
hu: Smink

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Direction
hu: Irány

en: Pause
hu: Szünet

en: Cover
hu: Borító

en: Per page
hu: Laponként

en: Play
hu: Lejátszás

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: override
hu: felülír

en: Fixed width
hu: Fix szélesség

en: Use field template
hu: Mezősablon használata

en: Media query
hu: Médialekérdezés

en: Keyboard
hu: Billentyűzet

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Use rendered output to group rows
hu: A létrehozott kimenet használata sorok csoportosításához

en: Remove tags from rendered output
hu: Címkék eltávolítása a létrehozott kimenetből

en: Breakpoint
hu: Töréspont

en: Grouping field number %i
hu: %i csoportosító mezőszám
