Splide (1.0.4) - en to gl translation catalogue (40 entries)

en: Focus
gl: Foco

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Configure
gl: Configurar

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Custom
gl: Personalizado

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Navigation
gl: Navegación

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Randomize
gl: Cambiar aleatoriamente

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Installed
gl: Instalado

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Interval
gl: Intervalo

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Skin
gl: Tema

en: Overlay
gl: Superposición

en: Speed
gl: Velocidade

en: Direction
gl: Dirección

en: Per page
gl: Por páxina

en: Fullscreen
gl: Pantalla completa

en: Pagination
gl: Paxinación

en: override
gl: sobrescribir

en: Fixed width
gl: Ancho fixo
