Splide (1.0.5-alpha1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Group
ca: Grup

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Main
ca: Principal

en: Configure
ca: Configura

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Navigation
ca: Navegació

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Randomize
ca: Fes-ho aleatori

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Skin
ca: Aparença

en: Direction
ca: Direcció

en: Per page
ca: Per pàgina

en: Fullscreen
ca: Pantalla completa

en: Pagination
ca: Paginació

en: Fixed width
ca: Amplada fixa

en: Use field template
ca: Utilitza la plantilla de camp

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Use rendered output to group rows
ca: Utilitza la sortida renderitzada per a agrupar les files

en: Remove tags from rendered output
ca: Esborra les etiquetes de la sortida renderitzada

en: Breakpoint
ca: Punt de ruptura

en: Grouping field number %i
ca: Agrupament de camp número %i
