Splide (1.0.5-alpha1) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Direction
or: ଦିଗ
