Splide (2.0.2) - en to bg translation catalogue (25 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Navigation
bg: Навигация

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Right
bg: Дясно

en: Interval
bg: Интервал

en: Live
bg: Живот

en: Direction
bg: Посока
