Splide (2.0.4) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Focus
hy: ֆոկուս

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Group
hy: Խումբ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Left
hy: Ձախ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Media query
hy: Մեդիա հարցում
