Splide (2.0.5) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Focus
lt: Fokusas

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Options
lt: Nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Interval
lt: Intervalas

en: Live
lt: Gyva

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Direction
lt: Kryptis

en: Cover
lt: Viršelis

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis
