Splide (2.0.8) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Options
az: Seçimlər

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Randomize
az: Random

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: Live
az: Canlı

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma

en: Direction
az: İstiqamət

en: Pagination
az: Səhifələmə
