Splide (2.0.8) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Group
rw: Itsinda

en: List
rw: Urutonde

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Top
rw: Hejuru
