Splide (2.0.9) - en to mn translation catalogue (24 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Direction
mn: Чиглэл
