Splio (2.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Contacts
nl: Contacten

en: Server settings
nl: Serverinstellingen

en: Receipts
nl: Kwitanties

en: Products
nl: Producten

en: Test connection
nl: Verbinding testen

en: Stores
nl: Winkels

en: Local entity
nl: Lokale entiteit
