Splio (2.0.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Contacts
ru: Контакты

en: Server settings
ru: Настройки сервера

en: Receipts
ru: Квитанция

en: Products
ru: Товары

en: Stores
ru: Магазины
