Splio (3.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Contacts
da: Kontakter

en: Server settings
da: Serverindstillinger

en: Receipts
da: Kvitteringer

en: Products
da: Produkter

en: Test connection
da: Kontrollér forbindelse

en: Default field
da: Standardfelt
