Splio (3.1.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Server settings
fr: Paramètres du serveur

en: Receipts
fr: Reçus

en: Products
fr: Produits

en: Stores
fr: Boutiques

en: Default field
fr: Champ par défaut
