Splio (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Contacts
uk: Контакти

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: Receipts
uk: Квитанція

en: Products
uk: Товари

en: Test connection
uk: Перевірити з'єднання

en: Stores
uk: Магазини
