Splio (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Actions
vi: Thao tác

en: ID
vi: Mã

en: Contacts
vi: Liên lạc

en: Server settings
vi: Thiết lập máy chủ

en: Receipts
vi: Các biên lai

en: Products
vi: Sản phẩm
