Splio (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Contacts
ca: Contactes

en: Server settings
ca: Preferències del servidor

en: Receipts
ca: Rebuts

en: Products
ca: Productes
