Splio (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: ID
fa: شناسه

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: Products
fa: محصولات

en: Stores
fa: فروشگاه ها
