Splio (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Server settings
pl: Ustawienia serwera

en: Products
pl: Produkty
