Splio (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Contacts
sv: Kontakter

en: Server settings
sv: Inställningar för servern

en: Products
sv: Varor
