Splio (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: ID
th: ไอดี

en: Server settings
th: การตั้งค่าเซิร์ฟเวอร์

en: Products
th: รูปสินค้า
