Splio (8.x-1.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Contacts
tr: İlişkiler

en: Server settings
tr: Sunucu ayarları

en: Products
tr: Ürünler
