Splio (8.x-1.32) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Type
de: Typ

en: Actions
de: Aktionen

en: Contacts
de: Kontakte

en: Server settings
de: Servereinstellungen

en: Products
de: Produkte

en: Test connection
de: Verbindung testen

en: The type of the entity.
de: Der Typ der Entität

en: Stores
de: Shops
