Splio (8.x-1.32) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Actions
ja: アクション

en: Server settings
ja: サーバーの設定

en: Products
ja: 商品

en: Stores
ja: ストア
