Splio (8.x-1.32) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Contacts
pt: Contatos

en: Server settings
pt: Configurações do servidor

en: Products
pt: Produtos

en: Stores
pt: Lojas
