Splio (8.x-1.33) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Contacts
kn: ಸಂಪರ್ಕವಿಳಾಸಗಳು

en: Server settings
kn: ಸರ್ವರ್ ಸೆಟ್ಟಿಂಗ್‌ಗಳು
