Splio (8.x-1.34) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Type
et: Liik

en: Actions
et: Toimingud

en: Contacts
et: Kontaktid

en: Server settings
et: Serveri seadistus

en: Products
et: Tooted
