Splio (8.x-1.34) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: ID
hu: Azonosító

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Server settings
hu: A kiszolgáló beállításai

en: Products
hu: Termékek

en: Test connection
hu: Kapcsolat tesztelése

en: Stores
hu: Boltok
