Splio (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Contacts
fi: Yhteyshenkilöt

en: Server settings
fi: Palvelimen asetukset

en: Products
fi: Tuotteet
